MENU

Zdjęcia nieruchomości

Zwiększ ilość zapytań o ofertę kupna Twojej nieruchomości

Mocne profesjonalne zdjęcia z powietrza zwiększy wartość nieruchomości w oczach potencjalnego nabywcy. Wystarczy sprawdzić oferty na popularnych portalach z ofertami nieruchomości – które oferty przykuwają Twoją uwagę? 

W połączeniu ze zdjęciami z drona zrobimy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia wnętrz – współpracujemy z firmami Freedom Nieruchomości, Grupa CDF czy Lokaty Ziemskie

Wiemy jak to robią najlepsi!

Zobacz jak jeszcze można pokazać Twoją nieruchomość – tego nie ma konkurencja!

WIRTUALNY SPACER Z POWIETRZA

Możemy zrobić do tego film pokazujące walory Twojej nieruchomości, który sam będzie zachęcał do kupna

Fotografia hoteli i obiektów turystycznych

Najlepsze zdjęcia Twojego obiektu

80% więcej bookingów po opublikowaniu zdjęć na starcie! – tak mówią nam nasi klienci.

Zdjęcia z drona w połączeniu ze zdjęciami wnętrz idealnie pokazują potencjał hoteli, pensjonatów i obiektów turystycznych. Świetne fotografie to podstawa sukcesu w wyróżnieniu się wśród ogromnej ilości średnich zdjęć konkurencji.

Pokaż w jakim otoczeniu będą mogli wypoczywać goście hotelu.

Zdjęcia przyciągną klientów biznesowych na eventy firmowe. Wielu ich uczestników z pewnością powróci z rodzinami żeby wypocząć w Twojej okolicy.

Spacer wirtualny z powietrza VR – klienci będą mogli sami rozejrzeć się po okolicy!

Zdjęcia z drona firm

All-Inclusive Wedding Day Storytelling

3 powody dlaczego warto odświeżyć zdjęcia swojej firmy:

– Pierwsze wrażenie dla nowych kontrahentów. Ile razy sprawdzasz firmę w Internecie zanim podejmiesz współpracę albo coś kupisz? To samo robią przedstawiciele Twoich przyszłych klientów. Firmowa strona WWW, Facebook i Instagram są sprawdzane w pierwszej kolejności.

Warto zrobić najlepsze możliwe pierwsze wrażenie żeby podjąć negocjacje z zupełnie nowego poziomu. Robimy też kompleksowe sesje i filmy wizerunkowe dla firm. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie Poświata Studio.

– Pokaż swoją firmę jako atrakcyjne miejsce pracy. Przyciągnij najlepszych pracowników do swojej firmy, którzy doceniają dbanie o jakość wizerunku firmy.

Profesjonalne materiały marketingowe. Profesjonalnego contentu do promocji nigdy nie jest za dużo zwłaszcza do reklamy online i social media

Dokumentacja inwestycji

All-Inclusive Wedding Day Storytelling

Zdjęcia dokumentujące etapy realizacji inwestycji prywatnych firm jak i dla podmiotów publicznych. Dokumentacja realizacji projektów unijnych, inwestycji w infrastrukturę i modernizację obiektów użyteczności publicznej.

Zdjęcia gruntów

All-Inclusive Wedding Day Storytelling

Przy sprzedaży gruntów fotografia i film z drona jest must have w dzisiejszych czasach. Zdjęcia z google maps nie są w stanie odzwierciedlić potencjału nieruchomości i okolicy.

Możemy na zdjęciu zaznaczyć grunt, nanieść podział działek a także utworzyć wizualizację przyszłej inwestycji.

Pomyśl też o spacerze wirtualnym takim jak TUTAJ

Zdjęcia reklamowe i Eventy

All-Inclusive Wedding Day Storytelling

Zdjęcia reklamowe i content na social media to nasz chleb powszedni. Pomożemy stworzyć najlepsze materiały do promocji firmy w cyfrowych i drukowanych mediach.

Organizujesz event? Nie może zabraknąć dynamicznych ujęć z powietrza. Oferujemy też zrobienie pełnego reportażu tutaj:  fotografia eventowa

ZAMKNIJ MENU